MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10471233
nr 1047 1233
Stolar
4 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:57:35
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr